DORG trubní systémy, spol. s r.o.

Firma DORG trubní systémy, spol. s r.o. (Dts) vznikla vyčleněním obchodní činnosti ze společnosti DORG spol. s r.o. v roce 1999. Sídlo společnosti je v České Vsi, obci navazující na nové okresní město Jeseník na severní Moravě, další obchodní kancelář je zřízena v Brně, kde je také náš centrální sklad. Konkrétní spojení najdete v části "Kontakty". 

Základní náplní firmy jsou dodávky trubních materiálů z tvárné litiny pro vodohospodářské stavby. Jako výhradní zástupce pro Českou republiku a Slovensko dovážíme výrobky švýcarské společnosti VONROLL hydro, které dále distribuujeme jednotlivým zákazníkům. Jedná se o vodovodní a kanalizační potrubí z tvárné litiny s polyuretanovou vnitřní a případně vnější ochranou pro výstavbu a rekonstrukce vnějších inženýrských sítí. Bližší informace naleznete v suvisejících odkazech.

Dále se firma DORG trubní systémy zabývá dodávkami technologií a přístrojů pro detekci úniků vody a přístrojů pro vodní management. Je oficiálním zástupcem firem Wagamet a.g. a Halma Water Management (HWM).

Reference

Referenční list staveb a subdodávek s použitím potrubí z tvárné litiny s PUR ochranou firmy VonRoll v České republice.

více »

Kontakty

Dorg trubní systémy, spol. s r.o., Nám. Svobody 827, 79001 Jeseník

více »

Ke stažení

soubory ke stažení - certifikáty, katalogy, reference

více »